Lubin kredyt na samochód – najtańsze oferty

Pomagamy osbom i firmom z Lubina uzyskać najtańszy kredyt na samochód, który pozwala na zrealizowanie inwestycji w dowolne pojazdy.

Poprzez kredyt hipoteczny sfinansujesz zakup auta osobowego lub ciężarowego, nowego lub używanego. Kredytujemy nie tylko samochody ale również motocykle, motorowery, quady, ciągniki oraz przyczepy.

Masz auto – masz gotówkę. Posiadamy również w ofercie kredyt gotówkowy pod zastaw Twojego auta. Wystarczy, że złożysz oświadczenie o dochodach. Zabezpieczeniem kredytu mogą być także inne pojazdy np. motocykle, ciągniki, przyczepy oraz każdy inny pojazd posiadający dowód rejestracyjny.

Za pośrednictwem Kredytu Samochodowego udzielonego firmie przez Bank, można zakupić środki transportu lub dokonać refinansowania kosztów tych zakupów.

Kredyt na samochód może zostać wydatkowany na nowy lub używany środek transportu. Bank tłumaczy, że pod pojęciem tym rozumie samochód osobowy, ciężarowy, motocykl, ciągnik, skuter itp. Przedsiębiorcy mają możliwość uzyskania od Idea Banku dodatkowe środki finansowe na zakup samochodu ciężarowego bez limitu masy, autobusu lub przyczepny. Co ciekawe, za środki pozyskane w ramach Kredytu Samochodowego z Idea Banku można kupić pojazd zabytkowy i specjalistyczny, oraz refinansować kredyt na zakup pojazdu w innym banku.